Wybierz język:

English
Ultra Slim
Naturalne spalanie zapasów tłuszczu

Jak działają tabletki wspomagające odchudzanie?

Ultra Slim System to skuteczne tabletki na odchudzanie, o formule całkowicie naturalnej i bezpiecznej, która przebyła wielokrotne szczegółowe badania w profesjonalnych laboratoriach. Zespół lekarzy, chemików i dietetyków udowodnił, że jego specjalna receptura na bazie naturalnych składników, gwarantuje neutralizację aż do 4,5 raza tłuszczu więcej niż przy diecie czy wysiłku fizycznym. Ultra Slim System, który wykazuje właściwości termogeniczne, stymuluje procesy życiowe zachodzące w komórkach naszego organizmu, wywołując jednocześnie w sposób całkowicie bezpieczny, szybsze spalanie tkanki tłuszczowej oraz zwiększoną emisję energii.
 • » Przyśpiesza przemianę materii
 • » Poprawia spalanie tłuszczu
 • » Przygotowuje organizm do wysiłku fizycznego
 • » Wzmacnia ogólną sprawność fizyczną
 • » Wspomaga przywrócenie równowagi emocjonalnej
 • » Hamuje apetyt
Nasz spalacz tłuszczu zapewni skuteczne odchudzanie zwłaszcza osobom uprawiającym jakiś sport, ponieważ Ultra Slim poprawia naszą wytrzymałość i wydolność podczas ćwiczeń. Ponadto wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej co sprawia utratę zbędnych kilogramów. Należy podkreślić, że o ile samo stosowanie Ultra Slim zapewni obniżenie wagi, to dla osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów rekomenduje się równoczesne stosowanie zbalansowanej diety i uprawianie aktywności fizycznej. Poniżej znajdziesz kilka podstawowych zaleceń dotyczących skutecznego odchudzania:
 • Trening fizyczny

  Jazda na rowerze, pływanie, długie spacery, bieganie i inne podobne ćwiczenia aerobowe znakomicie wpływają na krążenie, kondycję jednocześnie znacznie wzmacniając serce i płuca. Treningi siłowe z kolei umożliwiają wypracowanie ładnej sylwetki i tężyzny fizycznej, tu należy jednak pamiętać, że tego rodzaju ćwiczenia powinny być wykonywane tylko pod odpowiednim nadzorem.

 • Zdrowa dieta

  Warto przestrzegać podstawowych zasad zdrowego żywienia. Jedno z jego głównych przykazań brzmi: "nie głodzić się". Dlatego nie opuszczaj żadnego z posiłków, jedz mniej więcej co 3 godziny, gotuj na oliwie z oliwek i spożywaj to co zdrowe, a więc warzywa, drób i ryby. Pij dużo wody.

 • Wypoczynek i sen

  Pamiętaj, odpowiednia ilość snu podczas zrzucania zbędnych kilogramów jest niezwykle istotna. Niedobór snu skutkuje bowiem zwiększonym apetytem oraz zaburzoną przemianą materii. Większość osób potrzebuje od 6 do 8 godzin snu dziennie. Starajmy się tego przestrzegać, a zdrowy i spokojny sen zostanie naszym sprzymierzeńcem w walce z otyłością.

Kup teraz Ultra Slim Dowiedz się więcej o testach klinicznych