Wybierz język:

English
Ultra Slim
Ultra Slim jest 100% naturalny

Składniki

Składniki Ultra Slim System stanowią wyjątkową kompozycję sprawdzonych substancji odchudzających. Połączone za sprawą badań naukowych dostarczają niespotykany
do tej pory w medycynie holistycznej impuls do kompleksowej i zdrowej utraty wagi. Włączenie witamin i składników odżywczych uwalnia całkowity potencjał organizmu.

Zmień swoje życie z Ultra Slim
  • Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy
  • Ekstrakt z guarany z kofeiną
  • Piperyna (na bazie pieprzu)
  • Ekstrakt z zielonej herbaty
  • Tyrozyna
  • Kofeina

Tyrozyna wspomaga i przyspiesza utratę podskórnej tkanki tłuszczowej, jednocześnie powodując przyrost siły i masy mięśniowej, jak również wykazuje działanie anaboliczne.

Kofeina stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, a także pozwala wytrwać podczas intensywnych ćwiczeń, wspomaga utrzymanie diety i aktywności nawet przy małej dawce energii z pożywienia. Kofeina poprawia stan psychiczny u osób stosujących niskokaloryczne diety.

Ekstrakt z zielonej herbaty wzmaga aktywność enzymów odpowiedzialnych za proces rozpadu komórek tłuszczowych, zwiększa wydatek energetyczny w wyniku nasilania termogenezy, a takżr hamuje działanie związków, które odkładają tłuszcz.

Piperyna (na bazie pieprzu) zwiększa wydzielanie soków trawiennych, ułatwia trawienie pokarmu i jego wykorzystanie. Podnosi kwasowość soku żołądkowego, ułatwiając trawienie białek. Piperyna podnosi wydolność fizyczną oraz psychiczną.

Ekstrakt z guarany z kofeiną pobudza liolizę, zapobiega więc gromadzeniu się tłuszczu poprzez proces rozkładu hydrolitycznego trójglicerydu w tkance tłuszczowej prowadzący do powstania kwasów tłuszczowych i glicerolu, które uwolnione do krwiobiegu, wychwytywane są przez większość tkanek.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy wspomaga usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii z organizmu, przyspiesza przemianę materii, zmniejsza apetyt oraz zwiększa wykorzystanie kwasów tłuszczowych w przemianach energetycznych.

Nasz produkt nie posiada efektów ubocznych

Unikalna receptura Ultra Slim zapewnia szczuplejsze i bardziej zwarte ciało, dzięki zmianie jego składu i odpowiedniej stymulacji naturalnymi procesami życiowymi.

Kup teraz Faq